[Home Page] [Contents] [Author's Resume] [Acknowledgements] [Book Critiques] [Errata] [Testimonials] [Purchase Details]


canada goose jassen dames prijs store online

Aleksandrs Makvīns – dizainers inexpensive canada goose jassen dames prijs store online . kuram patika šokēt
Lai arī Makvīna laiks šajā saulē nebija ilgs canada goose jassen dames prijs store online . settings pasaulē viņš joprojām ir nozīmīga personība canada goose jassen dames prijs store online retail , canada goose retailer michigan outlet store . Viņa būtiskākais ieguldījums – tehnisko inovāciju robežu paplašināšana.

Lī Aleksandrs Makvīns uzauga Londonā. Būdams jaunākais absolutely no sešiem bērniem taksometra šofera ģimenē. viņš of sixteen gadu vecumā pameta skolu un kļuva par mācekli cake Sevilrovas drēbniekiem Anderson&Shepherd canada goose jassen dames prijs store online . wager pēc tam pārgāja cake Gieves&Hawkes. Kādu laiku viņš strādāja cake teātra kostīmu māksliniekiem Angels in addition to Bermans. pēc tam bija Koji Tatsuno un Romeo Džilji (Milānā) asistents. Tā kā abi dizaineri interesējās par vēsturiskā dizaina koncepciju. great deal noderēja gan Makvīna piegriezēja prasmes. gan pieredze kostīmu darināšanā.

Atgriezies Londonā discount canada goose jassen dames prijs store online . Makvīns iestājās maģistrantūrā Centrālajā Sentmārtina koledžā. Viņa diplomdarba kolekcija (1991) pievērsa settings stilistes Izabellas Blovas uzmanību; viņa nopirka visu kolekciju par 5000 mārciņām un izmantoja to be able to materiālam par Makvīnu žurnālā Style. Blova kļuva par Makvīna patronesi. kā arī iepazīstināja Makvīnu ar interesantiem cilvēkiem.

Makvīna skates bija provocējoši. kreatīvi priekšnesumi canada goose jassen dames prijs store online . kas apvienoja mākslu un tehnoloģijas canada goose jassen dames prijs store online 2015 . radot dramatiskus stāstus. Prese azartiski aprakstīja šos savādos šovus un salīdzināja viņu ar Žanu Polu Gotjē. Makvīnu raksturoja Gotjē līdzīga tieksme pēc publikas šokēšanas un „ielūkošanās” aiz apģērba. tacu Makvīna interpretācija bija drūmāka. Dizainera skates izvērtās par ko līdzīgu psiholoģiskiem trilleriem; patiesi. Hičkoka filmas Vertigo un That Birds bija iedvesmojušas veselu Makvīna kolekciju.

1998. gada pavasara/vasaras settings skatē modeles staigāja pennsylvania defilē. kas līdzinājās absolutely no apakšas izgaismotam ūdens traukam. wager smidzināšanas sistēma iekštelpā radīja lietu. Nākamā gada pavasara/vasaras skate noslēdzās ar modeles Šalomas Hārlovas iznācienu baltā kleitā. ko robota rokas apsmidzināja ar krāsu, canada goose jacket buy outlet online . 2006. gada rudens/ziemas skate bija uzstādīta stikla piramīda. kas dūmu mākonī izstaroja Keitas Mosas hologrammu canada goose expedition toronto outlet .

Lai gan šīs ekstravagances pievērsa settings pasaules uzmanību. tās neapslēpa faktu. ka Makvīna lielākais kapitāls bija viņa tehniskā virtuozitāte canada goose migration update for sale . Apvienojot savu provokatīvo redzējumu un piegriezēja meistarību discount canada goose store locator vancouver . Makvīns ninety. gadu sākumā prezentēja bikses ar pazemināto jostasvietu. tādejādi aizsākot tā saukto noslīdējušo bikšu modi discount canada goose victoria xs , real canada goose chilliwack youth parka schwarz outlet . Viņa individuālo rokrakstu raksturoja kontrasti. romantiski drapēti svārki ar laikmetīgām apdrukām bija cieši sajozti. lai saturētu krūtis. Šādas izcili piekļāvīgas korsetes un superaugstie kurpju papēži lika settings teorētiķiem aizdomāties par sieviešu nīšanu.

1996 canada goose magasin france sales . gadā 30 gadu angļu jauno nepaklausīgo „bērnu” nozīmēja par Živenšī settings nama galveno dizaineru Džona Galjāno vietā. Tajā pašā gadā Makvīnam piešķīra arī „Britu gada dizainera” titulu (viņš bija viens absolutely no jaunākajiem tā saņēmējiem) cheapest canada goose for sale . Atkārtoti šo balvu Makvīns saņēma 1997.. 2001. un the year 2003. gadā. Neraugoties uz atzinību. wager varbūt tieši tādēļ Makvīna pirmo kolekciju Živenšī settings namam uzņēma vēsi; tika citēts arī viņa izteikums par Ibēru p Živenšī kā „nenozīmīgu”.

Abu estētika satuvinājās vēlāk. kad Makvīns jau strādāja cake Živenšī. 2000. gadā Guči grupa iegādājās 51 per-cent Makvīna kompānijas un paplašināja kolekcijas un produktus līdz superzīmola statusam. kā arī atvēra jaunus veikalus.

this year. gadā Aleksandrs Makvīns pāragri mira sporting life canada goose women outlet online .

Vairāk bilžu ar Makvīna darinātajiem tērpiem vari aplūkot fotogalerijā.

fotoblog.2591

Avots is canada goose worth the money outlet online . NEW JERSEY Stevenson „The chronology connected with fashion”

Foto canada goose jassen dames prijs store online . publicitātes. 
 

 

[Refresh/Reload]

Hit Counter

Images & Text in this site are Copyright - DO NOT COPY!

Web By DogWebsBiz.com.au

EDIT